سبد خرید
0
No products in the cart.

urban amphitheatre in New York

Key Facts

ACPV
Mixed Use Future Projects

ACPV از نوسازی برجسته برای آمفی تئاتر شهری در نیویورک رونمایی کرد، فضای باز با هدف ایجاد مکانی برای ملاقات برای فعالیت های فرهنگی است.
معماری ایتالیایی و طراحی داخلی، میدان عمومی را در میدتاون منهتن، شهر نیویورک به نمایندگی از گروه راکفلر بازسازی خواهد کرد. میدان تازه دگرگون‌شده، «خیابان آمریکا»، به عنوان دروازه‌ای برای تجربه‌های خرده‌فروشی و غذاخوری عمل می‌کند و در عین حال فضایی را برای فعالیت‌های فرهنگی فراهم می‌کند.

این فضا تعامل با منطقه محلی را با سیستمی از مسیرهایی که دسترسی از ساختمان‌های اداری مجاور و ایستگاه متروی مرکز راکفلر را فراهم می‌کند، ارتقا می‌دهد. در بیش از ۶۵۰۰۰ فوت مربع فضای خرده فروشی و ۲۲۴۰۰ فوت مربع فضای عمومی، تاریخ تکمیل پروژه پایان سال ۲۰۲۲ تخمین زده می شود.

در هماهنگی با معماری ساختمان، ایست پلازا زبان معماری جدیدی را بیان خواهد کرد که برای آوردن وضوح، انسجام و سبکی ظریف در تمام عناصر آن – از جمله نور، منظره، و امکانات عمومی طراحی شده است.

با طراحی مجدد مناطق به هم پیوسته، آنتونیو سیتریو، یکی از بنیانگذاران ACPV قصد دارد فضایی چندمنظوره در فضای باز ایجاد کند که تجربه ای را فراهم کند که برای همه ساکنان و بازدیدکنندگان منطقه از آن لذت ببرند. فضاهای نشیمن وسیع به مردم این امکان را می دهد که در این منطقه استراحت و استراحت کنند و در عین حال مناظر ساختمان هایی را که اطراف میدان را احاطه کرده اند تماشا کنند.

 

Renders by VMI

 

Renders by VMI

 

Renders by VMI

 

ACPV Designs New Urban Amphitheatre in New York's Midtown for Rockefeller  Group

ارسال دیدگاه
توسط
تومان