سبد خرید
0
No products in the cart.

وبینار بازخوانی ایده ها؛ مسابقه بین المللی ایده هایی برای انطباق کاربری و بازآفرینی کارخانه سیمان ری (آنلاین)

دوکومومو ایران با همکاری سازمان نوسازی شهر تهران، در نظر دارد تا با برگزاری برنامه بازخوانی ایده‌های مسابقه بین‌المللی ایده‌هایی برای انطباق کاربری و بازآفرینی کارخانه سیمان ری، ضمن معرفی آثار آن، گامی در گسترش گفتمان و تبادل نظر در جامعه معماری بردارد.


موضوع وبینار:
بازخوانی ایده‌ها؛ مسابقه بین‌المللی ایده‌هایی برای انطباق کاربری و بازآفرینی کارخانه سیمان ری

موضوع این مسابقه که بازگرداندن زندگی به یک سایت میراث صنعتی است، از رویکردهای به‌روز و مورد نیاز در جوامع و کشورهای مختلف دنیاست. از سویی کارخانه سیمان ری به سبب جایگاه و قدمتی که دارد یکی از مهمترین سایت‌های میراث صنعتی کشور محسوب می‌شود.
با توجه به گستردگی حضور معماران و شرکت‌های معماری و رویکردهای متنوع و متفاوتی که گروه‌های مختلف در طراحی و برنامه‌ریزی‌ برای آینده این مجموعه در نظر گرفته‌اند، این مسابقه منبعی از آثار متنوع را بوجود آورد که می‌توان معرفی آنها را به نوعی بستری برای گسترش و به اشتراک گذاری اندیشه‌های معمارانه دانست.


با حضور:
“معرفی آثار” با حضور طراحان و شرکت‌کنندگان مسابقه
به همراه پرسش و پاسخ


* شرکت در وبینار برای عموم آزاد و رایگان است.
* لینک شرکت در وبینار: (لینک ورود) – (لینک مستقیم ورود به جلسات طی روزهای آینده در سایت مربوطه درج، و همزمان با زمان آغاز نشست ها، فعال خواهد شد.)
(بازپخش برنامه در بخش igtv صفحه اینستاگرام @ashtad.arch)

زمان: ۱۹ تا ۳۰ مهر ۱۳۹۹ (هر روز) ؛ ساعت ۱۹ تا ۲۰:۳۰لینک مرتبط: فراخوان مسابقه بین‌المللی ایده‌هایی برای طرح انطباق کاربری و بازآفرینی کارخانه سیمان ری

لینک مرتبط: اعلام نتایج مسابقه بین‌المللی ایده‌هایی برای طرح انطباق کاربری و بازآفرینی کارخانه سیمان ری

منبع خبر: www.MemarNews.com

ارسال دیدگاه
توسط
تومان